Používaním stránok prevádzkovaných AUTOVIA, s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

Registrácia

Ak ste si istí, že u nás vytvorené konto nemáte, možete sa pohodlne zaregistrovať vyplnením krátkeho formuláru  TU .

a) Kontaktná osoba - bude zobrazená v detaile inzerátu, napr. Jozef Mrkvička . Tento údaj je nepovinný. Odporúčame ale vyplniť ho.

b) E-mail (prihl.meno) - vyplňte len platný mail, ktorý zároveň slúži ako prihlasovacie meno do vášho konta. Dbajte na správny tvar mailovej adresy. Mailová adresa sa nezobrazuje v kontakte. Záujemca vám môže napísať správu po kliknutí na obálku v detaile inzerátu.

c) Užívateľské heslo - zvoľte si minimálne 5-miestne heslo, ktoré následne potvrdte

d) Telefón - údaj, ktorý sa bude zobrazovať v detaile inzerátu. V prípade záujmu je možné vás na uvedenom čisle kontaktovať.

e) Krajina, Región a Mesto sú tiež povinnými údajmi.

Pokračujte s označením súhlasu so Všeobecnými obchodnými podmienkami a kliknite na tlačidlo Zaregistrovať.

Po úspešnej registrácii možete vložiť svoju ponuku.

Pozn.: Skontrolujte si pred potvrdením registrácie dôkladne všetky údaje.

Ukážky:

Vyplnený registračný formulár

Kontaktné údaje v detiale inzerátu

Može nastať prípad, kedy sa pri registrácií objaví chybové hlásenie (odlíšené červenou farbou) a v procese nemôžete pokračovať. Máte už u nás založené konto a pravdepodobne ste naň zabudli. Označte možnosť "Už mám vytvorený účet" a zadajte prihlasovacie meno (mailová adresa) a heslo. Ako postupovať, ak sa vám nepodarí aj napriek tomu prihlásiť, čítajte v článku Nemôžem sa prihlásiť .

LS_ListOfArticles